Akademia Ambasadorów Niemożliwego Artifex Mundi

Rekrutacja Świąteczna trwa do 19.04!

Ankieta rekrutacyjna w formie pdf do pobrania i wydruku domowego -> Kliknij, by pobrać

Jeśli choć jedno z poniższych zdań pasuje do Ciebie…

• Interesujesz się aktywnością informatyczną, graficzną, animacją, tworzeniem mini aplikacji/gier,
  • Masz bujną wyobraźnię, jesteś kreatywny i często wpadasz na ciekawe pomysły,
  • Twoje zainteresowania ukierunkowane są plastycznie – potrafisz rysować, malować, interesujesz się grafiką,
  • Język polski jest jednym z Twoich ulubionych przedmiotów w szkole, a z wypracowań dostajesz same dobre oceny – dobrze piszesz i lubisz to robić,
  • Uwielbiasz rozwiązywać lub tworzyć zagadki,
  • Twoim konikiem są gry logiczne,
  • Lubisz czytać książki  (przygodowe, kryminały lub inne),
  • Nie chcesz siedzieć bezczynnie i postanowiłeś wziąć los w swoje ręce,

…to koniecznie wypełnij ankietę i weź udział w projekcie!

Uczestnicy Akademii Ambasadorów Niemożliwego – Artifex Mundi będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez  trenerów Fundacji Pomocy Dzieciom ULICA oraz ekspertów firmy Artifex Mundi. Zajęcia warsztatowe mają za cel:

– rozwój własnych zainteresowań,

– podniesienie umiejętności pracy w zespole,

– wzmocnienie umiejętności społecznych,

– zwiększenie wiary w swoje możliwości,

– zwiększenie rozwoju intelektualnego, fizycznego, emocjonalnego i duchowego

– podniesienie kompetencji z zakresu branży IT, tworzenia grafik/animacji komputerowych

Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA oraz firma Artifex Mundi realizują projekt pt. Akademia Ambasadorów Niemożliwego – Artifex Mundi, którego uczestnikami jest młodzież pragnąca podjąć próbę pracy nad sobą i kreowaniem własnego świata. Jednym z zasadniczych celów projektu jest stworzenie warunków, które pozwolą na rozwój pasji i zainteresowań, przy jednoczesnym budowaniu wiary we własne możliwości i czerpaniu radości z pracy na rzecz drugiego człowieka. Spośród najbardziej zaangażowanych, zdeterminowanych i uzdolnionych uczestników, wybierzemy tych, którzy otrzymają możliwość kontynuowania projektu w II etapie podczas letniego wyjazdu “Wakacyjnego Obozu Marzeń”

Do projektu zapraszamy osoby w wieku 16-21 lat*, które są lubią spędzać czas na grach komputerowych, wyróżniają się otwartością na nowe doświadczenia oraz gotowością do sprawdzenia swoich możliwości.

Zajęcia warsztatowe – 4h, będą odbywać się w piątki na terenie Katowic w terminach:

· 12.05.2017
· 19.05.2017
· 26.05.2017
· 02.06.2017
· 09.06.2017

Regulamin Rekrutacji

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

ulica@fundacjaulica.pl

tel. kom. 664 332 100 lub 505 879 503