Big Jump – Klub Gaja

BIG JUMP europejska inicjatywa dla czystych rzek odbędzie się 14 lipca o godz. 15.00. Do udziału w głównym wydarzeniu w Warszawie zaprasza Klub Gaja. Podobne spotkania w tym samym czasie odbędą się w całej Europie, bo tak obywatele Europy manifestują swoje poparcie dla czystych i żyjących rzek, potrzebnych ludziom i zwierzętom. Klub Gaja zaprasza Polaków do udziału w akcji BIG JUMP i wejścia do wody w swojej najbliższej okolicy.

Big_Jump_2014plakat1

To proste! Wystarczy 14 lipca o godz 15.00 znaleźć się nad wodą (rzeką, strumieniem, stawem, jeziorem) i zanurzyć w niej choćby dłoń. Można także w tym dniu zorganizować rodzinny czy lokalny piknik nad najbliższą rzeką lub innym akwenem, żeby wspólnie spędzić tam czas.

<- Kliknij na plakat by dowiedzieć się więcej!